RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Anykščių kultūros centro teatro spektaklis „Trys mylimos“ / Rež. Jonas Buziliauskas

Svėdasai
Svėdasai ▶
Anykščių rajonas, Lietuva
2025 m. balandžio 22 d. - 19:00
Kaina 7 €
Iki renginio liko 8 d.
   
 

Balandžio 22 d., antradienį, 19 val., Svėdasų skyriaus didžiojoje salėje! Bilieto kaina 7 eur.


Anykščių kultūros centro teatras kviečia visus teatro mylėtojus į nuotaikingą ir šmaikštų spektaklį „Trys mylimos“, pastatytą pagal lietuvių literatūros klasikės Žemaitės komediją. Tai istorija apie meilę, intrigas ir žmogiškus troškimus, kuri nepaliks abejingų!


Apie spektaklį:


Tai istorija, kurioje meilė virsta painiu žaidimu – kas laimės, kas pralaimės, o kas tiesiog linksminsis? Spektaklyje atgyja Žemaitės komiški personažai, jų netikėti sprendimai ir gyvenimiškos situacijos, kurios, rodos, pažįstamos ir šiandien. Smagūs dialogai, žavingi veikėjai ir gyvybinga energija garantuoja gerą laiką!


Kūrybinė komanda:


Režisierius:
Jonas Buziliauskas


Dailininkas:
Valentinas Žalkauskas


Apšvietėjas:
Alis Araminas


Vaidina:


Monika Bužinskienė


Loreta Pipiraitė


Jovita Povilavičienė


Jonas Buziliauskas


Robertas Raišelis

Anykščių kultūros centro teatro spektaklis „Trys mylimos“ /  Rež. Jonas Buziliauskas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai